Menu Zavřeno

VYSOKÝ VÝKON • 99% POKRYTÍ • KVALITNÍ A STABILNÍ PŘIPOJENÍ • ZÁKAZNICKÝ SERVIS 24/7 

Poskytujeme stabilní a rychlý INTERNET A TELEVIZI na bezdrátové a optické síti v Opavě a okolí. Provádíme instalaci s kvalitním a otestovaným zařízením, které zaručuje 100% kompatibilitu s vysílacím bodem. Nabízíme nejvyšší rychlost internetu, kvalitní a stabilní služby.

INTERNET A TELEVIZE

Internetové
připojení

Internetová
televize

Recenze z Google:

Tomáš Volný

Se službami jsem velmi spokojený již 17 let. Patřím k prvním zákazníkům:) Za celou dobu neeviduji žádné omezení mé práce způsobené nefunkčností připojení na internet. Dosud jsem odolal a budu i nadále odolávat všem konkurenčním nabídkám. Vysoká kvalita poskytované služby za rozumnou cenu mi velmi vyhovuje. Děkuji všem z Maxxnetu za bezvadnou spolupráci. T.Volný

Fullarcs

Jediný poskytovatel v místě mého bydliště. (když nepočítám O2, což je katastrofa) Nemám tedy z čeho vybírat ale…. Není ani důvod, internet ikdyž přes Wi-Fi je velice stabilní, odezva taky super a výborná technická podpora, kterou jsem za čtyři roky potřeboval pouze jednou 😊

Filip Klepek

Samozřejmě zcela profesionální přístup všech pracovníků, je znát že se v oblasti sítí pohybují a jsou na správném místě. Technická podpora velmi příjemná, problémy se řeší samy a je vidět že ví co a jak může být buď ve vaší nebo jejich síti špatně. Problém zatím nebyl žádný za 13 let, letos jsme povýšili na vyšší tarif kvůli náročnosti provozu na síť. Přijel technik (mimochodem velmi příjemný), namontoval anténu, nastavil router, zkontroloval připojení a vše šlape jak má. Dále mohu tuto firmu pouze doporučit. 

Eduard Olecky

…Našel jsem nového dodavatel Maxxnet.cz s.r.o. Při návštěvě sídla společnosti jsem narazil na majitele pana Theurera. Popsal jsem mu svůj problém a šťastný den pokračoval, protože pan majitel okamžitě reagoval a za 30 minut mne navštívil s technikem a závadu za 2 hodiny odstranil. Nevídaný kladný a ochotný přístup podnikatele, za který jsem mu velmi vděčen. Takový přístup se dnes málo vidí. Jeho jednání je excelentí, na odborné výši, snaží se vysvětlit problém tak, aby to i laik pochopil. Jsem velmi spokojen a vřele tuto firmu doporučuji ostatním zájemcům.

Alena Vašková

Co jiného potřebujete od svého poskytovatele internetových služeb, než rychlý internet za dobrou cenu a technickou podporu v případě jakéhokoliv problému? To vše získáte u firmy Maxxnet, za sebe doporučuji a mohu také za naši firmu, kdy od doby co jsou našimi poskytovali internet fičí jak má.