Menu Zavřeno

Internet a televize MAXXNET

Promo video MAXXNET

Od roku 1999 jsme v Opavském regionu stabilním poskytovatelem internetu.

Od samého počátku používáme moderní technologie, díky kterému získáte nadstandardní služby a spolehlivé internetové připojení. Poskytujeme internetové připojení vlastní (maxxnet), ale pomůžeme také s instalací internetového připojení partnerských firem (Cetin, Vodafone).

Naši odbornost a znalosti v oblasti internetu a sítí, potvrzuje aktivní školení poskytovatelů internetu, kde jsme školícím centrem.

V případě jakéhokoliv dotazu, se na nás neváhejte obrátit. Svým klientům vycházíme maximálně vstříc a snažíme se, aby byli vždy spokojeni.

Záběry ze školení

Záběry ze servisu

Cerifikáty

PRÉMIOVÉ SLUŽBY PRO ŽIVNOSTNÍKY A FIRMY

Naše služby v oblasti poskytování internetu, servisu IT, zabezpečení kamerovými systémy a optimalizací FVE elektrárny, získáte s MAXXimální péči a servisem.

CHYTRÁ DOMÁCNOST – PRODEJ A MONTÁŽ

Jednoduchost, styl, zábava, bezpečí i spolehlivost charakterizují FIBARO. Připočtěte špičkový výkon a unikátní design. Ovládejte světla, žaluzie či teplotu, sledujte stavy a spotřebu v domě, automatizujte, snižte náklady. Vše přehledně na jednom místě. Nemusíte nic předělávat, inteligentní prvky zapojíte ihned a sami.MAXXNET.cz s.r.o.


Nákladní 4, 746 01 Opava
+420 777 11 22 88
+420 555 55 88 55
obchod@maxxnet.cz

Důležité odkazy


O nás
Dokumenty
Kontakt

(c) 2022  MAXXNET.cz