Menu Zavřeno

SERVIS IT

Přenechejte veškeré starosti o vaše počítače na nás. Máme více než 20leté zkušenosti v oboru a poskytujeme 100% služby. Ať už se jedná o hardware či software, naši specialisté vám zajistí hladký chod a bezproblémové užívání. Připravíme váš nový počítač plně k provozu, nainstalujeme veškeré programy a další zařízení.

Nejčastější závady:  Pomalý chod, zamrzání, samovolné restarty, černá, nebo modrá obrazovka, vysoký hluk, přehřívání, spuštění trvá dlouho.

Nejčastější úkony: Oprava, nebo reinstalace operačního systému, optimalizace operačního systému, záloha a obnova dat, odborná instalace hardware a software, renovace a modernizace starších PC, vyčištění PC, odvirování, výměna dílů PC.

V případě dotazu, nebo požadavku na servis PC, nás prosím neváhejte kontaktovat na tel.: 777 11 22 88, nebo e-mailu: obchod@maxxnet.cz

PROFESIONÁLNÍ SPRÁVA SÍTÍ

Výstavbě a profesionální správě počítačových sítí se věnujeme od roku … Zajistíme vám dohled nad vašimi servery a kompletní správu IT pro vaši firmu. Přenechejte správu sítě ve vaší firmě našim profesionálům a užívejte si hladký chod veškerých dat.

Zakládáte-li novou firmu nebo hledáte-li nové síťové řešení, jsme pro vás ti správní lidé. Doporučíme vám nejvhodnější řešení, servery vám dodáme, nainstalujeme a poskytneme vám pravidelný servis a zákaznickou podporu. Zabýváme se servery na bázi Windows, Linux a Exchange servery pro odesílání pošty.

Správu a instalaci serverů nabízíme také do domácností.

PROFESIONÁLNÍ SPRÁVA SÍTÍ

Výstavba a profesionální správa počítačových sítí, dohled nad zákaznickými servery, kompletní správa IT pro firmy.

ŠKOLENÍ POSKYTOVATELŮ INTERNETU

Školení poskytovatelů internetových služeb po celé ČR na systémy MIKROTIK a ISPADMIN.

DODÁVKY, INSTALACE A SERVIS SERVERŮ

Dodávky, instalace a servis serverů na bázi WINDOWS nebo LINUX, správa EXCHANGE serverů.

DODÁVKY, INSTALACE A SERVIS PC

Dodávky na klíč až do firmy či domácnosti.