Menu Zavřeno

Maxxnet Security chrání vaše data, soukromé údaje i peníze!

Všichni naši klienti mají nově aktivní zabezpečení MAXXNET Security, které je chrání před navštívením webových stránek s nebezpečným obsahem.

U jiných společností musíte za tuto službu připlácet až 490 Kč/ročně, u MAXXNET je automaticky ZDARMA u všech našich zákazníků.

Ukázka bezpečného internetu na síti MAXXNET

Zabezpečeno – Zablokovaná nebezpečná stránka.

Podvodná SMS

Nezabezpečeno

Zabezpečeno

Nebezpečné stránky vás už neohrozí

MAXXNET Security automaticky zablokuje přístup  na zavirované stránky a upozorní vás na nebezpečí. Databázi škodlivých webů neustále aktualizujeme.

Odhalí podvodný e‑shop, web nebo bankovnictví

Přes podvržené stránky se chtějí hackeři dostat k vašemu heslu, číslu platební karty a dalším citlivým datům. MAXXNET Security vás před nimi ochrání.

Zabrání zneužití vašeho počítače, telefonu či tabletu

Zabráníme zneužití vašeho zařízení, které způsobuje nejen ztrátu dat a „zotročení“ zařízení ku prospěchu útočníka, ale také zpomalení vašeho zařízení a připojení k internetu.

Automaticky a zdarma u tarifu Maxxnet

U tarifů MAXXNET poskytujeme automaticky a zdarma zabezpečení MAXXNET Security. U jiných společností za tuto službu musíte připlácet.

MAXXNET Securitybezpečný internet na síti MAXXNET.

VYSOKÝ VÝKON

Používáme moderní technologie, díky kterému Vám poskytneme vyšší rychlost, než inzerujeme. Vyzkoušejte…

99% POKRYTÍ

Na Opavsku poskytujeme až 99% pokrytí internetového připojení. Pomůžeme Vám vybrat nejlepší tarif na míru pro Vaše potřeby.

KVALITNÍ A STABILNÍ

Díky moderním technologiím a skvělému týmu techniků, poskytujeme kvalitní a stabilní internetové připojení 24 hodin denně po celý rok.

SERVIS 24/7

Poskytujeme nejlepší zákaznický servis. Ihned řešíme jakékoliv problémy s internetem a dbáme na stabilitu připojení.MAXXNET.cz s.r.o.


Nákladní 4, 746 01 Opava
+420 777 11 22 88
+420 555 55 88 55
obchod@maxxnet.cz

Důležité odkazy


O nás
Dokumenty
Kontakt

(c) 2022  MAXXNET.cz