Menu Zavřeno

VYSOKÝ VÝKON • 99% POKRYTÍ • KVALITNÍ A STABILNÍ PŘIPOJENÍ • ZÁKAZNICKÝ SERVIS 24/7 

Poskytujeme stabilní a rychlý INTERNET A TELEVIZI na bezdrátové a optické síti v Opavě a okolí. Provádíme instalaci s kvalitním a otestovaným zařízením, které zaručuje 100% kompatibilitu s vysílacím bodem. Nabízíme nejvyšší rychlost internetu, kvalitní a stabilní služby.

5G internet až 300 Mb

240 – 607 Kč

Nejžádanější produkt s nejlepším poměrem cena/rychlost, připojení je poskytováno na nejmodernějším bezdrátu 5. generace AC

Fiber/DSL až 1000 Mb

399 – 750 Kč

Kabelové připojení optického kabelu nebo DSL připojení, garantovaná kvalita a nadstandardní podpor včetně údržby koncových zařízení v ceně služby.

Airmaxx

Připojte se k tisícům spokojených zákazníků a užívejte si pohodlné surfování s nejstabilnějším bezdrátovým internetem na Opavsku. Díky nejmodernějším vysílačům 5. a 6. AC generace, taky neustálému dozoru nad naší sítí vám garantujeme skutečně stabilní internet, který nepadá.

S bezdrátovými tarify můžete stahovat rychlostí až 100 Mb/s. S naší sítí si spoustu zábavy na internetu může užívat celá rodina.

Ceník tarifů naleznete zde

Optika

Optické připojení k internetu je tím nejlepším, co trh v dnešní době nabízí. Připojení optickým kabelem je velice stabilní a rychlé. Využívejte bezkonkurenční internet v Opavě o rychlosti až 250 Mb/s. V současné době nenajdete rychlejší připojení k internetu, než skrze optický kabel. Toto připojení ideální pro sledování internetové i digitální televize, streamování a neomezené hraní her.

Toto připojení realizujeme v Opavě v následujících lokalitách, které najdete zde.

 

Výhody optického internetu:

  • nejvyšší rychlost
  • nejstabilnější připojení
  • internet „budoucnosti“

Vybereme Vám nejlepší nabídku INTERNETU a TELEVIZE.

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my Vám připravíme nabídku připojení s moderní technologií a maxximální technickou podporou.